Meie stuudio on nüüd uues kohas

Lõpuks jõudsin postituseni, mille oleks pidanud juba ammu ära tegema. Kui keegi veel ei tea, siis me kolisime! Stuudio asub nüüd Aparaaditehases ja puhtalt sellest kohast võib uue postituse jagu juttu siia kribada, aga ehk mõni teinekord. Kes ei tea, kus ja mis on Aparaaditehas, siis uuri SIIT lähemalt ja Aparaaditehase FB lehte tasub ka jälgima hakata, sest siin elu käib.

Kaua tehtud kaunikene ehk me kolisime juba mais, kuid viimased kastid said lahti pakitud ja asjad paika sätitud alles augusti lõpuks. Vaja oli sisustada kööginurk, leida hea koht pildistamiseks, kujundada pisike ja armas lounge külaliste võõrustamiseks, leiutada ruumi eraldamiseks piisavalt nägus ja praktiline sein, suruda läbi väga kitsa ukse üks väga lai laser, ehitada töösaar ja avastada, et see on ikka liiga väike, meisterdada endale täitsa ise praktilised ja edevad töölauad, tegeleda tootearendusega ja leida, et värvimislaud on tõesti hädavajalik, kuid ruumi ka uutes vingetes ruumides kohutavalt vähe ning et enne järgmise idee realiseerimist närime praeguseks kuhjunud ideede hunnikust läbi.

Kõik on uus septembrikuus ja stuudios puhuvad uued tuuled. See vajab tegelikult eraldi pikemat peatumist ja lahkamist ning teen täpsema ülevaate mõnes järgmises postituses. Kui hetkel keegi küsib, et millega me tegeleme, siis jääme veidi hätta, sest vähe sellest, et fotograafia on võtnud suuna ärikliendi poole, on ju lisandunud ka video, Adobe koolitused, (toidu)stilistika, graafiline disain ja 3D kujundus, laserlõikus ja -graveerimine, kujundustööd ning fotoraamatute tootmine. Katsu siis kiirelt kokku võtta, et mis see on, mida me teeme.  24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas on kuidagi näruselt vähe viimasel ajal, kuid olgem positiivsed (või naiivsed?)-kes teeb, see jõuab!

Nagu ma juba ütlesin, siis ma tegelen kõikide meie toimetamiste täpsema kirjeldamisega juba varsti, kuid see MEIE tähendab kahte inimest: Andres Jalak ja Krista Kattel. Eks meil veel selline tilluke identiteedikriis ole, sest üritasime mitu aastat paralleelselt ajada kumbki oma asja, mis lõpuks ikkagi totaalselt läbi põimusid. Kuid hakkab looma. To do list on hirmuäratavalt pikk ja lüheneb vastikult aeglaselt, kuid…küll jõuab. Meil on oma suur ja natuke kirju pesa ning mõnus töö.

Tulge meile külla!

 

Jaga postitust :

More Posts

Leave a Reply