TERE TULEMAST! SAAME TUTTAVAKS

Meie stuudio tööd ja tegemised

Toidu- ja tootefoto

Pakume professionaalset fototeenust ärikliendile keskendudes eelkõige just toote- ja toidupiltidele. Pildistame tootefotod kodulehele ja veebipoodi. Lisaks interjööri-ja mainefotod ning pildid kataloogidesse ja reklaamide tarbeks. Eriline kirg kuulub toidufotole ja emotsioonipiltidele.

Stilistika ja dekoreerimine

Lisaks fototeenustele saame Sulle abiks olla ka stilistikaga. Aitame välja töötada ja luua sobiva stilistika ja dekoreerime emotsioonipiltide tegemiseks keskkonna, kus on toode. Soovi korral pakume täisteenust alates reklaamfoto ideest lõpetades reklaami kujundusega. Võta meiega ühendust ja küsi lisa!
null

FOTOGRAAF JA TOIDUSTILIST

Krista Kattel

Meie stuudio naisesindus. Fotograaf ja stilist. Vaieldamatult stuudio kõige emotsionaalsem ja õhinapõhisem pisidetailide inimene. Teeb kõik ilusaks. Eriti toidu.
null

REKREATSIOONISPETSIALIST

MacGregor

Stuudio kõige noorem, energilisem ja karvasem liige. Väsimatu energiapomm, kes tuletab meelde, et tööpäeva jooksul on vajalikud pausid ja aktiivsed minutid värskes õhus.

null

ERITI OLULINE ISIK

Andres Jalak

Meie stuudio kõige suurem ja vanem liige. Koolitaja, graafiline disainer, foto- ja videograaf ning 3D spetsialist. Alati abiks nõu ja jõuga. Rohkem infot tema kohta siit: tootefotod , videoturundus